Верифікований профіль
8
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3742
Останній візит на сайт
сьогодні
Продаж, оренда нерухомості

Продаж квартир (5)

  • 58 000 $
    1 103 $/м²

    Зелена бічна

    ПРЕМІУМ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Парксайд
    1 кімната
    52.6 / 14.2 / 18 м²
    поверх 1 з 4
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Будинок 2. Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Парксайд, Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Квартира знаходиться на 1 поверсі з 4, площею 52.6м2. Квартира виходить у внутрішній двір та має власне патіо, площею 13м2. Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Будинок 2. Здача будинку - 3кв 2026р. Переуступка. Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях. Ціна 58 000$
    Рієлтор
  • 44 500 $
    1 055 $/м²

    Зелена бічна

    1 кімната
    42.2 / 14 / 16.2 м²
    поверх 2 з 4
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Парксайд, Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 42.2м2. Вигляд з вікон у внутрішній двір. Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Будинок 3. Здача будинку - 1кв 2027р. Переуступка. Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях. Ціна 44 500$
    Рієлтор
  • 54 000 $
    1 169 $/м²

    Зелена бічна

    1 кімната
    46.2 / 14.1 / 23.1 м²
    поверх 2 з 4
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ПаркСайд, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Будинок 2. Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 46.2м2. Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Додатково до квартири можна придбати комірку, площею 4.1м2. Будинок 2, здача 3 кв. 2026р. Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир. Ціна 54 000$
    Рієлтор
  • 56 175 $
    1 050 $/м²

    Зелена бічна

    1 кімната
    53.5 / 17 / 25 м²
    поверх 4 з 4
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК ПаркСайд. Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 53.5м2. Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Будинок 2, здача на 3кв 2026 року. Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир. Ціна 56 175$
    Рієлтор
  • 55 000 $
    1 303 $/м²

    Зелена бічна

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Парксайд
    1 кімната
    42.2 / 14 / 16 м²
    поверх 2 з 4
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Будинок 2. Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Парксайд, Parkside, с. Басівка, поруч Скнилів, Кільцева дорога. Квартира знаходиться на 2 поверсі з 4, площею 42.2м2. Вигляд з вікон у внутрішній двір. Зроблений ремонт Whitebox, який включає: шпаклівку та грунтовку стелі і стін, стяжку підлоги, розведення електропроводки і труб, встановлення лічильників і радіаторів. Опалення будинкове. Потужність електроенергії 10кВт. Встановлені якісні вікна та двері. Будинок 2. Здача будинку - 3кв 2026. Переуступка. Є інші варіанти 1 та 2 кімнатних квартир в різних секціях. Ціна 55 000$
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?